Gulbenē autovadītāju apmācība notiek O. Kalpaka ielā 27a, 4 stāvā, 401. auditorijā

 

B kategorija – transportlīdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nepārsniedz 8 vietas. Šīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 18 gadu vecuma. Tam nepieciešams pabeigt apmācību autoskolā, noklausoties visus 11 moduļus (55 st.), apgūt praktiskās braukšanas iemaņas vismaz 20 st. apjomā, kā arī sekmīgi nokārtot teorijas un vadīšanas eksāmenus autoskolā un tad – CSDD.

 

B kategorija 26. oktobrī   TĀLMĀCĪBĀ!

Mācies jebkurā sev ērtā laikā un vietā, kaut sēžot jūras krastā vai mājās uz dīvāna un čībās, galvenais, lai tev būtu dators ar interneta pieslēgumu. Mācies savā tempā – 10 minūtes dienā vai 4 stundas nedēļā. Vari izvēlēties mācību valodu pēc izvēles – latviešu vai krievu.

Tālmācībā tu apgūsi 8 ceļu satiksmes noteikumu moduļus, 3 moduļus – satiksmes drošība un tehniskā informācija, būs jāapmeklē klātienē, iepriekš vienojoties par izdevīgāko laiku.

Autovadītāju apmācība B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanai. Piesakies B kategorijas apmācībai mūsu autoskolā un Tu iegūsi ne vien vadītāja apliecību, bet arī tiešām vispusīgas zināšanas par Ceļu satiksmes noteikumiem un Satiksmes drošību, citām likumu normām, kā arī izpratni par to pielietošanu reālajā dzīvē uz ceļa. Bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās.

Plānotais kursu sākuma laiks 26. oktobrī

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

 

Pieteikums:

  Izmaksas

  Autoskola:

  teorijas apmācība – 80 eur

  teorijas apmācība, ja izmanto tālmācības pakalpojumu – 60 eur

  administratīvie izdevumi – 20 eur

  (veidojas no šādiem pakalpojumiem: reģistrācija CSDD datu bāzē un manipulācijas tajā (braukšanas stundu skaita atzīmēšana, apmācības noslēguma atzīmēšana, citu datu ievade vai labošana); regulāra telpu dezinfekcija, kā arī iespēja saņemt personiskās higiēnas un dezinfekcijas līdzekļus apmācības laikā – ja apmācības notiek mācību centra telpās; nodarbību sagatavošana virtuālajā platformā – ja apmācības notiek tiešsaistē; pirmās palīdzības kursu organizēšana; neierobežots skaits konsultāciju ārpus moduļu apmācībām līdz apmācības noslēgumam)

  Braukšanas instruktors:

  15 eur- akadēmiskā stunda 

  Medicīniskā komisija – 45 ~ 70 eur

  Pirmās palīdzības kursi – 45 ~ 70 eur

  CSDD:

  braukšanas mācību atļauja – 6,16 eur

  teorijas eksāmens – 11,40 eur

  braukšanas eksāmens – 43,79 eur

  vadītāja apliecība – 22,05 eur

   

  B komplekts (var iegādāties arī kā dāvanu karti) – 350 EUR:

  Cenā iekļauts:

  *Teorijas apmācība – 8 moduļi TĀLMĀCĪBĀ (kursants pats plāno sev ērtāko laiku, kad tos noklausās), 3 moduļi klātienē.

  *Praktiskās braukšanas 20 stundas (papildus braukšanas apmācība virs 20 obligātajām stundām – 15 eur par katru stundu)

  *Reģistrācija CSDD mācību grupā, skolas eksāmens teorijā un praktiskajā vadīšanā, individuālās konsultācijas, kā arī kafija, labs garastāvoklis un pozitīva attieksme! Apmaksu iespējams veikt arī pa daļām, līdz teorijas apmācības beigām.

  Komplekta nosacījumi ir spēkā, ja kursants izmanto Autoskolas teorijas un praktiskās braukšanas pasniedzēju pakalpojumus.