Gulbenē autovadītāju apmācība notiek O. Kalpaka ielā 27a, 4 stāvā, 401. kabinetā

 

Profesionālās transportlīdzekļu vadītāju kategorijas (95.kods) mērķis ir paaugstināt profesionālo vadītāju kvalifikāciju un nodalīt profesionālos vadītājus no neprofesionāliem. To nosaka Direktīva 2003/59/EK, kas attiecas uz Eiropas Savienības pilsoņiem un trešo valstu pilsoņiem, kas strādā Eiropas Savienības dalībvalstīs, t.sk. Latvijā reģistrētos uzņēmumos un veic komerciālos pārvadājumus ar D1, D1E, D, DE vai C1, C1E, C, CE kategorijas transportlīdzekļiem. Transportlīdzekļa vadītājam, kurš jau ir ieguvis profesionālo kategoriju, ik pēc pieciem gadiem jāveic regulārā (periodiskā) apmācība, kuras ilgums ir 35 stundas. Pēc periodiskās apmācības tiek izsniegts sertifikāts (95.kods).

 

√   02.10. pl. 9.00

Piesakies periodiskās apmācības programmai un iegūsti tiešām vajadzīgas zināšanas par komercpārvadājumu veikšanu. Eiropas regulu prasību piemērošana, LR likumdošana, citu valstu normatīvo aktu īpatnības. Praktiskās nodarbības. Reālu situāciju izpēte un analīze, bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros. Apmācības saturs tiek pielāgots konkrētās grupas interesēm.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās. Regulāras nodarbības.

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

Kursu maksa – 70 eur.

 

Pieteikums: