Balvos autovadītāju apmācība notiek Brīvības ielā 47, 2 stāvā, 51. kabinetā

 

CE kategorija – C kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa pārsniedz 750 kg. Šīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 21 gada vecuma. Tam nepieciešams pabeigt apmācību autoskolā, noklausoties visus 5 moduļus (25 st.), apgūt praktiskās braukšanas iemaņas vismaz 14 st. apjomā, kā arī sekmīgi nokārtot vadīšanas eksāmenu autoskolā un tad – CSDD.

 

√   Piesakieties kādai no profesionālo C    CE    D kategoriju apmācību programmām un iegūstiet zināšanas, kas Jums ļaus veiksmīgi konkurēt darba tirgū, strādāt interesantu darbu un saņemt cienījamu atalgojumu.

Mūsu autoskola sniegs Jums patiešām vispusīgas zināšanas gan par Ceļu satiksmes noteikumiem, Satiksmes drošību, kā arī visām likumu normu prasībām pārvadājumu veicējiem. Bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās.

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

 

Pieteikums: