Balvos autovadītāju apmācība notiek Brīvības ielā 47, 2 stāvā, 51. kabinetā

 

C kategorija – mehāniskie transportlīdzekļi, kuru pilna masa pārsniedz 3500 kg un kuri neietilpst D1 un D kategorijā, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg. Šīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 21 gada vecuma. Tam nepieciešams pabeigt apmācību autoskolā, noklausoties visus 5 moduļus (50 st.), apgūt praktiskās braukšanas iemaņas vismaz 20 st. apjomā, kā arī sekmīgi nokārtot teorijas un vadīšanas eksāmenus autoskolā un tad – CSDD.

 

√   Piesakieties kādai no profesionālo C    CE    D kategoriju apmācību programmām un iegūstiet zināšanas, kas Jums ļaus veiksmīgi konkurēt darba tirgū, strādāt interesantu darbu un saņemt cienījamu atalgojumu.

Mūsu autoskola sniegs Jums patiešām vispusīgas zināšanas gan par Ceļu satiksmes noteikumiem, Satiksmes drošību, kā arī visām likumu normu prasībām pārvadājumu veicējiem. Bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās.

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

 

Pieteikums: