B kategorija autoskolā Gulbenē 24.08. (tiešsaistē) pl. 17.00

Autovadītāju apmācība B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanai. Piesakies B kategorijas apmācībai mūsu autoskolā un Tu iegūsi ne vien vadītāja apliecību, bet arī tiešām vispusīgas zināšanas par Ceļu satiksmes noteikumiem un Satiksmes drošību, citām likumu normām, kā arī izpratni par to pielietošanu reālajā dzīvē uz ceļa. Bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās.

B kategorija autoskolā Gulbenē 24.08. (tiešsaistē)

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

aizpildi pieteikuma anketu šeit ⇒

Apmeklē arī mūsu lapu Facebook

B kategorijas apmācības izmaksas    uzzini vairāk šeit !

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

B kategorija – transportlīdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nepārsniedz 8 vietas. Šīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 18 gadu vecuma. Tam nepieciešams pabeigt apmācību autoskolā, kā arī sekmīgi nokārtot teorijas un vadīšanas eksāmenus CSDD.

Lai iegūtu B kategorijas vadītāja kvalifikāciju, jāmācās autoskolā, jākārto teorētiskais un vadīšanas eksāmens.

Autoskolai apmācību laikā pretendents jāiepazīstina ar eksāmenu norises kārtību, kā arī ar pretendenta tiesībām un pienākumiem, tos kārtojot. Apmācības apjoms un saturs autoskolā ietver gan teorētisko apmācību par Ceļu satiksmes noteikumiem un ceļu satiksmes drošības jautājumiem, gan braukšanas apmācību.

Apmācības kārtība B kategorijas vadītāja tiesību iegūšanai noteikta 13.04.2010. MK noteikumos Nr.358 “Noteikumi par transportlīdzekļu vadītāju apmācību un transportlīdzekļu vadītāju apmācību programmām“.

CSDD eksāmenu pieņemšana un vērtēšana notiek saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 2.februāra noteikumiem Nr. 103 “Transportlīdzekļu vadītāju tiesību iegūšanas un atjaunošanas kārtība, kā arī vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas un atjaunošanas kārtība“.