Alūksnē autovadītāju apmācība notiek Pils ielā 21, 3 stāvā, 9 auditorijā

 

BE kategorija – B kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi vai puspiekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 3500 kg. Šīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 18 gadu vecuma. Tam nepieciešams pabeigt apmācību autoskolā, noklausoties visus 4 moduļus (20 st.), apgūt praktiskās braukšanas iemaņas vismaz 8 st. apjomā, kā arī sekmīgi nokārtot vadīšanas eksāmenu autoskolā un tad — CSDD

 

 Piesakies BE kategorijas apmācībai mūsu autoskolā un Tu iegūsi ne vien vadītāja apliecību, bet arī tiešām vispusīgas zināšanas par Ceļu satiksmes noteikumiem un Satiksmes drošību, citām likumu normām, kā arī izpratni par to pielietošanu reālajā dzīvē uz ceļa. Bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās.

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

 

Pieteikums: