Alūksnē autovadītāju apmācība notiek Pils ielā 21, 3 stāvā, 9 auditorijā

 

B kategorija – transportlīdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nepārsniedz 8 vietas. Šīs kategorijas vadītāja tiesības iespējams iegūt no 18 gadu vecuma. Tam nepieciešams pabeigt apmācību autoskolā, noklausoties visus 11 moduļus (55 st.), apgūt praktiskās braukšanas iemaņas vismaz 20 st. apjomā, kā arī sekmīgi nokārtot teorijas un vadīšanas eksāmenus autoskolā un tad – CSDD.

 

√ 26.10. pl. 17.00 TIEŠSAISTĒ

Autovadītāju apmācība B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanai. Piesakies B kategorijas apmācībai mūsu autoskolā un Tu iegūsi ne vien vadītāja apliecību, bet arī tiešām vispusīgas zināšanas par Ceļu satiksmes noteikumiem un Satiksmes drošību, citām likumu normām, kā arī izpratni par to pielietošanu reālajā dzīvē uz ceļa. Bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās.

 

Plānotais kursu sākuma laiks 26.oktobrī pl. 17.00.

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

 

Pieteikums:

  Izmaksas

  Autoskola:

  teorijas apmācība – 80 eur

  administratīvie izdevumi – 20 eur

  (veidojas no šādiem pakalpojumiem: reģistrācija CSDD datu bāzē un manipulācijas tajā (braukšanas stundu skaita atzīmēšana, apmācības noslēguma atzīmēšana, citu datu ievade vai labošana), apmācības kartes iegāde un aizpildīšana, regulāra telpu dezinfekcija, kā arī iespēja saņemt personiskās higiēnas un dezinfekcijas līdzekļus apmācības laikā, pirmās palīdzības kursu organizēšana)

  Braukšanas instruktors:

  no 12 līdz 15 eur/h (atkarībā no tr/l)

  Medicīniskā komisija – 30 ~ 40 eur

  Pirmās palīdzības kursi – 35 ~ 40 eur

  CSDD:

  braukšanas mācību atļauja – 6,16 eur

  teorijas eksāmens – 12,63 eur

  braukšanas eksāmens – 38,52 eur

  vadītāja apliecība – 22,05 eur