95 kods Gulbenē 27. martā pl. 9.00

Piesakies periodiskās apmācības programmai95 kods – un iegūsti tiešām vajadzīgas zināšanas par komercpārvadājumu veikšanu. Eiropas regulu prasību piemērošana, LR likumdošana, citu valstu normatīvo aktu īpatnības. Praktiskās nodarbības. Reālu situāciju izpēte un analīze, bezmaksas juridiskās konsultācijas apmācības kursa ietvaros. Apmācības saturs tiek pielāgots konkrētās grupas interesēm.

Individuāla pieeja katram kursantam, elastīgi maksājumu nosacījumi, ērtas telpas, pārdomāts apmācības process. Iespējams apgūt kursus gan dienas gan vakara gan brīvdienu grupās. Regulāras nodarbības.

95 kods Gulbenē 27. martā O.Klapaka 27.a 4 st. mācību centrā Zīle.

 Kursu maksa – 70 eur.

Precīzāka informācija par kursu norisies laikiem, samaksu un citiem jautājumiem – 25629969 vai e-pasts mczile@inbox.lv vai aizpildot pieteikuma formu.

 aizpildi pieteikuma anketu šeit ⇒

Apmeklē arī mūsu lapu Facebook

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Profesionālās transportlīdzekļu vadītāju kategorijas (95.kods) mērķis ir paaugstināt profesionālo vadītāju kvalifikāciju un nodalīt profesionālos vadītājus no neprofesionāliem. To nosaka Direktīva 2003/59/EK, kas attiecas uz Eiropas Savienības pilsoņiem un trešo valstu pilsoņiem, kas strādā Eiropas Savienības dalībvalstīs, t.sk. Latvijā reģistrētos uzņēmumos un veic komerciālos pārvadājumus ar D1, D1E, D, DE vai C1, C1E, C, CE kategorijas transportlīdzekļiem (izņēmumi noteikti Autopārvadājumu likuma 6.1.un 30.1.pantos)

Transportlīdzekļa vadītājam, kurš jau ir ieguvis profesionālo kategoriju, ik pēc pieciem gadiem jāveic regulārā (periodiskā) apmācība, kuras ilgums ir 35 stundas. Pēc periodiskās apmācības tiek izsniegts sertifikāts (95.kods).

Transportlīdzekļu vadītājiem, kas D1, D1E, D, DE kategoriju kvalifikāciju ieguva no 2008.gada 10.septembra vai C1, C1E, C, CE kategorijas kvalifikāciju ieguva no 2009.gada 10.septembra, lai veiktu komerciālos pārvadājumus, ir jānokārto sākotnējie profesionālās kvalifikācijas eksāmeni.

Periodiskās apmācības programma – Vadītājs – uzņēmuma pārstāvis (7 apmācības stundas); Kinemātiskā ķēde – videi draudzīga braukšana (7 apmācības stundas); Darba un atpūtas laiki un tiesību akti, digitālais tahogrāfs (7 apmācības stundas); Kravas izvietošana un nostiprināšana (7 apmācības stundas); Drošības tehnika, pasākumi un satiksmes drošība (7 apmācības stundas). Kopā 35 stundas (5 apmācības dienas).